Acasa - CARIERE

Vrei sa te alaturi echipei noastre? Cautam o persoana tanara (B/F), cu spirit creativ, energica, specializarea inginerie

Alinso Group este o companie dinamica, cu accent pe investitii imobiliare locale si internationale. Proiectele noastre imobiliare includ atat proiecte de renovare, cat si constructii noi. Alinso Group dispune de un portofoliu imobiliar substantial in Flandra si in strainatate si se distinge prin solutii inovatoare si orientate spre client. Pentru a sustine cresterea noastra cautam ingineri industriali tineri si creativi (sau echivalent), cu spirit de echipa, dar care, de asemenea, pot lua decizii in mod autonom, sunt ambitiosi si are experienta.

Locatia

Birourile Alinso Group sunt localizate in Ghent/Zwijnaarde. Disponibilitatea de a lucra in strainatate cateva zile pe luna constituie un avantaj dar nu este un lucru obligatoriu.

Descrierea postului

  • Analiza, monitorizarea si coordonarea proiectelor noastre inovatoare (renovare si proiecte noi)

  • Asistenta in negocierile comerciale ale proiectelor

Profil

  • Inginer industrial (sau echivalent)

  • Experienta dovedita si practica in urmarirea proiectelor; de exemplu, constituie un avantaj contributia activa in renovarea unui proiect

  • Creativ si mereu in cautarea solutiei optime pentru calitate si eficienta

  • Familiarizat cu software de proiectare pentru modificarea planurilor, în cazul în care este necesar

  • Dornic in dezvoltarea unei cariere interesante intr-un mediu profesionist

  • Ambitios, proactiv, increzator si serios

  • Extraordinare abilitati comerciale si organizationale

  • Spirit de echipa, ambitios, punctual

  • Prezenta în teren atunci când este necesar, livrarea proiectelor la timp si conform cerintelor clientilor

  • Constituie avantaj fluenta in scrierea si vorbirea in limba engleza, limba oficiala este olandeza

Oferta

Oferim un mediu de lucru extrem de interesant in care autonomia, pasiunea, respectul si creativitatea sunt termenii cheie si o remuneratie atractiva in concordanta cu angajamentul, experienta si rezultatele dumneavoastra. Veti lucra intr-un mediu dinamic, international si provocator, avand beneficiul de a interactiona cu colegi din medii diferite. Respectul pentru colegi, dorinta puternica de interactiune si respeonsabilitatea sunt valorile echipei noastre.

Alinso Group este o companie puternica si solvabila care asteapta cu nerabdare sa-si ofere serviciile interesul clientilor si partenerilor sai.

Disponibilitatea dumneavoastra va fi tratata cu confidentialitate!

Daca sunteti interesat, ne puteti transmite CV cu poza la adresa team@alinso.eu sau ne puteti contacta la numarul de telefon +32(0)9 241 46 21.